Turnuvada Umutlarımızı Tazeledik

Konuyla ilgili fotoğraflar için tıklayınız...

    DKD 15.Divriği köyleri halı saha futbol turnuvasında 4. haftada rakibimiz Güllüce takımını yenerek bir üst tura çıkma umutlarımızı tazeledik. 

    Turnuvada ki 3 karşılaşmanın birini kazanıp ikisini kaybedince bulunduğumuz gruptan çıkmak ive gelecek haftalara umut taşımak için bu haftaki karşılaşma büyük önem taşımaktaydı.

    Karşılaşmaya Mustafa Kaya, Zeki Şimşek, İsmail Şimşek, Nihat Özcan, Hasan Ali Kaya, Erdam Şimşek ve Cumhur Ferman Öztürk ile başlayan takımımız karşılıklı ataklar ile geçen ilk yarıda gol bulmada sıkıntılar yaşadı. İyi oynamasına karşın gol yollarında etkin olamayaınca rakip takımın attığı bir gol ile ilk yarıyı yenil bitirdi.

    İkinci yarıda bir gol daha kalesinde gören gençlerimiz mutlak favori oldukları karşılaşmada beklemedikleri bir atmosfer karşısında gerilmelerine karşı takımın ise direnç kazanmasına neden oluyordu. Ancak her şeyyi değiştirecek gol Zeki Şimşek'in ayağındal gelince takım rahatladı ve bu aşamadan sonra goller gelmeye başladı. Hasan Ali Kaya ile eşitliği yakalayan ve Kaptan C.Ferman Öztürk ile öne geçen, ardından da Erdem Şimşek sonucu belirleyerek son iki haftaya unutlarımızı tazeledi.  Sonuç : Ovacık 4 - Güllüce 2

    Karşılaşmadan sonra 22 yaşına giren oyuncumuz Nihat Özcan için derneğimiz yönetim kurulu üyesi ve futbol komitesi başkanı İbrahim Kaya tarafından hazırlanan süpriz doğum günü, karşılaşmayı takip eden izleyici ve oyuncular eşliğinde genç oyuncumuz pastasını keserek yeni yaşına berhaba dedi.