OKYD Eğitim Bursu

OKYD YÜKSEK ÖĞRETİM BURSU

Divriği Ovacık Köyü Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen ve 2017 – 2018 yılı öğretim döneminde yüksek öğretim öğrencilerine burslarımız verilmeye başlanmıştır.

Eğitim ve Öğretim döneminin başlamasından hemen sonra yapmış olduğumuz duyurularımız sonucunda Divriği Ovacık Köyü Topluluğu bireyleri olan yüksek öğrenim öğrencilerimiz başvurularını yaptılar.

Derneğimiz Yönetim kurulu Ekim ayı sonunda yapmış olduğu toplantıda yapılan talepleri değerlendirdi ve 9 öğrencimizin derneğimiz aracılığı ile oluşturulan Öğrenci Burs Fonundan yararlanmaları oy birliği ile kararlaştırıldı.

Öğretim bursu 2017 – 2018 Öğretim yılını kapsayacak olup Kasım ayından başlayarak toplam da 8 ay öğrencilerin banka hesaplarına ödemeleri otomatik olarak yapılacaktır.

Burs fonunda toplanan miktar ölçeğinde ilk ödememiz 6 Kasım 2017 tarihinde yapılmıştır.

Bu nedenle Öğrenci Burs Fonuna katkıda bulunarak öğrencilerimizin destek olan tüm gönüllülerimize Yönetim Kurulu Üyeleri olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

·         Eğitin ve Öğretim süreklilik isteyen bir konu olması nedeniyle derneğimiz eğitim bursu fonuna yardımlarınızı bekliyoruz.

·         Yüksek öğrenim bursu vermek isteyenler maddi katkılarınızı derneğimizin Türkiye İş Bankası Esenler Şubesi ( 1098 ) 667143 numaralı burs hesabına havale veya TR 7300 0640 0000 11098 0667143 İBAN Numarasına EFT yapabilirsiniz. 

·         *** Az demeden çok demeden lütfen eğitim fonumuza destek olun karanlığa birlikte ışık tutalım.
OKYD