Çanakkale Gezisi İPTAL

         Ovacık Köyü Yardımlaşma Derneği organizasyonu olarak 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü Çanakkale Şehitliği gezisi iptal edilmiştir. 

       Esenler Belediyesi tarafından temin edilecek olan otobüslerle yapılması planlanan gezi ilk önce 27 Nisan'da başlayacak şekilde planlanmış ancak belediye'nin otobüs ihalesi ile ilgili yaşadığı sıkıntıdan dolayı derneğimize tarihin ertelenmesi talebinde bulunulmuş ve bu talep üzerine gezimizin tarihi 11 Mayıs olarak belirlenmiştir.

        Bu rağmen tekrar belediyenin öne sürmüş olduğu koşullar sürekli olarak değişmekte ve bununla beraber bir tarih değişimi daha istenmektedir.Ayrıca Esenler ilçesi nüfusuna kayıtlı olmayan yolcuların geziye katılamayacaklarını,otobüs sayısında indirime gidilmesi,vs... gibi tekliflerle bu gezinin derneğimiz tarafından organize edilememesi için her türlü yönteme başvurmuş olduğu net olarak anlaşıldığından dolayı ilerleyen zamanlarda oluşabilecek maduriyetlerin önüne geçebilmek için yönetim kurulu kararıyla 'Çanakkale Şehitlik' gezimiz iptal edilmiştir.

     Köylülerimize saygılarımızla duyurulur.  OKYD.