Divriği Köyleri Futbol Turnuvasına İyi Başladık

Konuyla ilgili fotoğraflar için tıklayınız...

      02 Ekim 2011 Pazar günü Bahçelievler / Soğanlı OLİMPİK Spor Tesislerinde 28 Divriği köy derneğinin yer aldığı Divriği Kültür Derneği 15. Divriği Köyleri Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.  Bu turnuvaya aralıksız olarak katılma başarısını gösteren son iki takım olan Ovacık ile Akmeşe ( Ziniski ) turnuvanın ilk haftasında karşı karşıya geldiler. 

     OKYD-YKÜ İbrahim Kaya yönetiminde Metin Karaköcek’in teknik sorumluluğunda Cevahir Can Özcan, Zeki Şimşek, Muharrem Şimşek, Ertaç Özcan, Hasan Ali Kaya, Erdem Şimşek ve Cumhur Ferman Öztürk’ten oluşan kadrosu ile sahaya çıkan Ovacık Köyü futbol takımı ilk ve ikinci yarıda attığı gollerle rakibini 6 – 3 yenerek turnuvaya iyi bir başlangıç yapmış oldu.

     Tüm oyuncularımızın özveri ile oynadığı karşılaşmada gollerimizi Erdem Şimşek 4, Ertaç Özcan 1 ve C. Ferman Öztürk atarken sonradan oyuna giren Nihat Özcan, Okan Kaya ve Gürcan Gürsoy gelecek haftalar için umut aşıladılar.

    DKD 15. Divriği Köyleri Halı Saha Futbol Turnuvasında futbol takımımızın forma Sponsoru HASGÜL Fotoğraf Stüdyoları olmuştur.

    OKYD futbol takımı turnuvadaki 2. karşılaşmasını 9 Ekim 2011 Pazar günü saat 14:30’da Oğulbey takımı ile yapacak.

2011 Yılı OKYD Futbol Takım Kadrosu;

      Cevahir Can Özcan, Cumhur Ferman Öztürk, Zeki Şimşek, Muharrem Şimşek, Mustafa Kaya, Ertaç Özcan, Hasan Ali Kaya, Erdem Şimşek, Nihat Özcan, Okan Veli Kaya, Özgen Öztürk, Gürkan Öztürk, Sait Can Özdamar, Umut Şimşek, Gürcan Gürsoy, Turan Şimşek, Hasan Şimşek